Kaşık Büyüsü

Büyü yorumlarımızın bulunduğu sayfamıza Hoş geldiniz.
Yıllardır size gerçeği bulmak için vermiş olduğumuz emeğin karşılığını Google üzerinde almış olduğumuz sıralamalarla alıyoruz. Kaşık Büyüsü konumuzda yorumlarını esirgemeyen siz değerli kullanıcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Büyü yapabilen hoca nasıl bulur?

Kaşık Büyüsü yapan hoca bulma yolunda yaşadığınız bu süreçte belki defalarca dolandırıldınız. Fakat biz bu dolandırılmanın önüne geçebilmek adına sizlere gerçekten büyü işlemi yapmış ve olumlu sonuçlar almış, kullanıcıların yorumlarını sizler önüne çıkartarak, sizlerin gerçek büyü yapan medyum arayışınızda bir adım daha öne çıkartmak için çaba gösteriyoruz.

Güvenilir Büyü yapabilen hoca nasıl belli olur.

Siz bana parayı gönderin 1 günde sonuç alacaksınız diyen hoca kesinlikle yalan söylemektedir.

Şöyle ki;

Kaşık Büyüsü tesiri en az 48 saatte başlar aslında tüm büyüler en az 48 saatte başlar bu da şöyle olur. Medyumlar ilk gün ve büyü işlemini yapar son kalan 24 saatte ise tesir işlemi başlar. Bazı medyumlar iyi olmadığı zaman bu tesir durumu daha da uzaya bilir eğer 28 gün içerisinde sonlanmazsa işlem bir daha da asla işlem başarılı olamaz.


Kaşık İşlemi için kullanılan malzemeler için söylediği absürt malzemelerden güvenilir medyum mu? yoksa değil mi? kendisini belli eder.

Evet malzemeleri çok pahalıdır fakat devekuşu bacağı, maymun başı gibi absürt malzemelerden bahseden medyumlar kesinlikle dolandırıcı medyumdur ve büyü yapmayı bilmiyordur onun hedefi sizin paranızı almaktır.

Uzman Büyü Yapabilen Medyum

Uzman büyü yapan medyum bulmak ve sizler gibi medyum arayışına çıkmış, gerçek medyumu bulmayı başarmış olan kullanıcılarımızın yazmış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumlar sayfanın altındadır

Yorumlarla İlgili

Sitemize gelen genel ve güncel yorumlara ulaşmak için lütfen bu bağlantıya tıklayınız.

Dolandırıcı Medyumu Nasıl Anlarsınız?

Adı üstünde dolandırıcı medyumlar gerçek medyum değildir. Halbuki gerçek medyum olsalar sizlerin zaaflarından yararlanmaya çalışmazlar.

Gerçek medyumlar olmadıkları için büyü ve ritüelin nasıl yapıldığını bilmezler çünkü onlar sadece parayı alıp kişiyi engelleme yolunda hareket eder sizlere verdikleri bilgiler her zaman birbiri içinde çelişkilidir bu çelişkiyi görebilmeniz adına medyum sandığınız kişinin her söylediği kelimeyi dikkatli süzmelisiniz.

Diğer Büyüler

gibi ve benzeri büyüleri yapan hocaları sitemizdeki yorumlar kısmında bulabilirsiniz. Fakat sizin de bildiğiniz bizzat işlem yaptırıp olumlu yanıt aldığınız medyumları başınızdan geçen olayla birlikte diğer kullanıcılarımızla paylaşıp katkı sağlayabilirsiniz.

Medyum Hoca Bul

Güvenilir Medyum Yorumlarının Bulunduğu Tarafsızlık Ödüllü Sitemize Hoşgeldiniz.

Kaşık Büyüsü” konusunda Bir Fikir

  1. Medyum Ekber hoca ile çalışma yapan varmıdır aranızda bilgi verirseniz sevinirim

  2. KAŞIK BÜYÜSİ İLE SONUÇ ALDIM ZEYDAN HOCAMDAN dedi ki:

    MERHABALAR BEN SEVDİĞİM ADAMLA ÇOK KÖTÜ BİR AYRILIK YAŞADIM EVLİLİK YOLUNDA İLETLEMEYE ÇALIŞIRKEN İKİMİZİN ORTAK OLAN ARKADAŞIMIZ TARAFINDAN ORTAYA ATILAN BİR LAFTAN SONRA BİRDAHA HİÇ BİR ŞEKİLDE BENİMLE GÖRÜŞMEK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ BİRKAÇ HOCAYA BU KONUDA DANIŞTIM AMA İÇİNDEN GELMEDİ YAPMAK ARADAN BİRAZ ZAMAN GEÇTİ TEKRARDAN BU KLNU ÜZERİNDE ÇALIŞMA YAPMAYA KARAR VERDİM MEDYUM ZEYDAN HOCA İLE GÖRÜŞME YAPTIM HAKKINDA ÇOK YORUM OKUDUM ÇALIŞMALARINDA BAYA BAŞARILI OLDUĞUNU DUYDUM KENDİSİNDEN BU KONUDA BANA YARDIM ETMESİNİ VE BANA YAPACAĞI ÇALIŞMAYIN GARANTİLİ OLMASINI İSTEDİM ZEYDAN HOCAM BANA KAŞIK BÜYÜSÜNÜN ETKİLİ OLDUĞUNU VE KISA SÜREDE SONUÇ VERDİĞİNİ SÖYLEDİ BENDE KENDİSİNDEN YAPMASINI RİCA ETTİM ARKADAŞLAR ÇALIŞMAMIZIN 7 GÜNDEN SONRA SEVDİĞİM ADAM RESMAN KAPIMQ KADAR GELDİ ÖZÜR DİLEDİ HATA YAPTIĞINI BENİM KIYMETİMİ BİLMEDİĞİNİ DİLE GETİRDİ MEDYUM ZEYDAN HOCAMIN SAYESİNDE ÇOK MUTLUYUM BU KONUDA SİZLEREDE TAVSİYE EDERİM. 0534 823 0389

    1. Merhabalar sizin yorumunuzu okuduktan sonra bende medyum Zeydan hoca İle çalışma yapmaya başladım ben eşim için kendisinden yardım aldım bana süryani büyüsünü önerdi ben kaşık büyüsü istedim olmaz dedi sizin konunuz farklı kardeşim en etkilisi süryani büyüsü olduğunu söyledi gerçektende öyle oldu çok güzel sonuç aldım eşimle olan sorunlarım bitti sizin yaptığınız yorum sayesinde zeydan hoca ile tanıştım Allah ne muradınız varsa versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.