Bağlama Büyüsü

Büyü yorumlarımızın bulunduğu sayfamıza Hoş geldiniz.
Yıllardır size gerçeği bulmak için vermiş olduğumuz emeğin karşılığını Google üzerinde almış olduğumuz sıralamalarla alıyoruz. Bağlama Büyüsü konumuzda yorumlarını esirgemeyen siz değerli kullanıcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Büyü yapabilen hoca nasıl bulur?

Bağlama Büyüsü yapan hoca bulma yolunda yaşadığınız bu süreçte belki defalarca dolandırıldınız. Fakat biz bu dolandırılmanın önüne geçebilmek adına sizlere gerçekten büyü işlemi yapmış ve olumlu sonuçlar almış, kullanıcıların yorumlarını sizler önüne çıkartarak, sizlerin gerçek büyü yapan medyum arayışınızda bir adım daha öne çıkartmak için çaba gösteriyoruz.

Güvenilir Büyü yapabilen hoca nasıl belli olur.

Siz bana parayı gönderin 1 günde sonuç alacaksınız diyen hoca kesinlikle yalan söylemektedir.

Şöyle ki;

Bağlama Büyüsü tesiri en az 48 saatte başlar aslında tüm büyüler en az 48 saatte başlar bu da şöyle olur. Medyumlar ilk gün ve büyü işlemini yapar son kalan 24 saatte ise tesir işlemi başlar. Bazı medyumlar iyi olmadığı zaman bu tesir durumu daha da uzaya bilir eğer 28 gün içerisinde sonlanmazsa işlem bir daha da asla işlem başarılı olamaz.


Bağlama İşlemi için kullanılan malzemeler için söylediği absürt malzemelerden güvenilir medyum mu? yoksa değil mi? kendisini belli eder.

Evet malzemeleri çok pahalıdır fakat devekuşu bacağı, maymun başı gibi absürt malzemelerden bahseden medyumlar kesinlikle dolandırıcı medyumdur ve büyü yapmayı bilmiyordur onun hedefi sizin paranızı almaktır.

Uzman Büyü Yapabilen Medyum

Uzman büyü yapan medyum bulmak ve sizler gibi medyum arayışına çıkmış, gerçek medyumu bulmayı başarmış olan kullanıcılarımızın yazmış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumlar sayfanın altındadır

Yorumlarla İlgili

Sitemize gelen genel ve güncel yorumlara ulaşmak için lütfen bu bağlantıya tıklayınız.

Dolandırıcı Medyumu Nasıl Anlarsınız?

Adı üstünde dolandırıcı medyumlar gerçek medyum değildir. Halbuki gerçek medyum olsalar sizlerin zaaflarından yararlanmaya çalışmazlar.

Gerçek medyumlar olmadıkları için büyü ve ritüelin nasıl yapıldığını bilmezler çünkü onlar sadece parayı alıp kişiyi engelleme yolunda hareket eder sizlere verdikleri bilgiler her zaman birbiri içinde çelişkilidir bu çelişkiyi görebilmeniz adına medyum sandığınız kişinin her söylediği kelimeyi dikkatli süzmelisiniz.

Diğer Büyüler

gibi ve benzeri büyüleri yapan hocaları sitemizdeki yorumlar kısmında bulabilirsiniz. Fakat sizin de bildiğiniz bizzat işlem yaptırıp olumlu yanıt aldığınız medyumları başınızdan geçen olayla birlikte diğer kullanıcılarımızla paylaşıp katkı sağlayabilirsiniz.

Medyum Hoca Bul

Güvenilir Medyum Yorumlarının Bulunduğu Tarafsızlık Ödüllü Sitemize Hoşgeldiniz.

Bağlama Büyüsü” konusunda Bir Fikir

  1. Eşimden ayrılmam için kaynanamın yaptığı büyüleri medyum zeydan sayesinde buldum. Koyduğu yerleri bir bir söyledi çıkardık büyü temizleme işlemi yaptık. Eşimden ayrılmam için yaptırmış kaynanam sonra eşim değişti bir anda şiddet küfürler durduk yere kavgalar daha evleneli 2 sene olmuştu. Ben cicim aylarını yaşayamadan kaynanamın bana attığı iftiralarla uğraştım. Bu büyülerde ipi koparan şey oldu. Medyum zeydan benim en büyük destekçim oldu bu zor günlerde bana elinden gelenin en iyisini yaparak büyüleri temizleme konusunda yardımcı oldu. 15 gün sürdü bütün büyüler temizlendi eşim eski haline döndü kayınvalideme soğutma büyüsü yaptık yakamızdan düştü. Şimdi çocuklarım eşim ve ben yuvamızda mutlu hzuurlu yaşıyoruz. Allah bin kere razı olsun medyum zeydan hocamdan.. 0534 823 0389

  2. 2 yıllık nişanlım bu işin yürümeyeceğini söyledi bana ve yüzük attı benden soğuduğunu tam olarak ne yapmak istediğini bilmediğini psikolojisinin bozuk olduğunu bahane edip ayrıldı. Çok canım yandı günlerce uyuyamadım yemek yemedim büyük bir haksızlıktı bu bana yapılan çünkü hem çok seviyordum hem de asla saygısızlık yapmadım. Karşı komşumla birlikte bulduk medyum übeyid beyi ben sadece geri gelmesini istedim 11 gün sonra geri geldi bağlama büyüsüyle ve şimdi kaldığımız yerden evlilik hazırlıklarına devam ediyoruz. Allah medyum Öztürk hocamdan razı olsun hepsi onun sayesinde oldu. 0554 342 0401

  3. Ben edirneden yazıyorum ismim tuğba bu büyü işlerine o kadar çok paramı kaptırdım ki bir çok kişi tarafından dolandırıldım kesin bir sonuç alamadım neredeyse param bitmek üzereydi medyum zeydan hoca ile tanıştım durumumu anlattım medyum zeydan hocadan Allah razı olsun işlemimi çok kısa sürede halletti <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.